Perkamiausios

DUK

Reikia pagalbos? Peržiūrėti DUK skyrių

Aplankykite InGOLD Facebooko puslapį !

Spauskite „Patinka“-  Atsidėkodami Jums, Mes pervesim 9€ vertės GOLD'uką į Jūsų paskyros  "ATLYGIO" sąskaitą. Galite panaudoti šį GOLD'uką iš karto!!!

Neturite paskyros? Registruokitės ČIA  ir gaukite papildomą apdovanojimą! 

Prekiniai ženklai

Sąrašas prekių pagal gamintoją Mano Litai

Aksesuarai su litais kuriami iš naujų apyvartinių, bet apyvartoje niekada nebuvusių UNC (angl. uncirculated) kokybės 1 Lt monetų.

Šios monetos yra išsaugotos nuo sunaikinimo ir pridavimo į metalo laužą Lietuvoje nacionalinę valiutą litą pakeitus bendra Europos Sąjungos valiuta euru.

Aksesuarų su litais kolekcija yra riboto leidimo.  Ateityje šiuos išskirtinius aksesuarus turės labai ribotas kiekis žmonių.

Šiuos aksesuarus teigiamai vertina Lietuvos banko darbuotojai, bankininkai, finansininkai, istorikai, numizmatai,  įmonių vadovai ir kitų profesijų atstovai.

Šių aksesuarų tema – litas, kurį labiau nei tiesiog pinigą ima vertinti vis daugiau žmonių.

Daugiau
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
55,00 €

Sąsagos su litais - žaismingas, bet tuo pačiu ir ypatingas akcentas vyro ar moters aprangoje. Šių sąsagų tema - litas, todėl segėdami jas neišvengsite įdomių ir štraukiančių pokalbių apie buvusią nacionalinę Lietuvos valiutą.  Šiuo metu Jūsų pasirinktos sąsagos yra paauksuotos 999 prabos auksu su proginėmis Krepšinio čempionato monetomis.  Tai litai,...

55,00 €
Tik internetu
Yra sandėlyje
50,00 €

Sąsagos su litais - žaismingas, bet tuo pačiu ir ypatingas akcentas vyro ar moters aprangoje. Šių sąsagų tema - litas, todėl segėdami jas neišvengsite įdomių ir štraukiančių pokalbių apie buvusią nacionalinę Lietuvos valiutą.  Šiuo metu Jūsų pasirinktos sąsagos yra paauksuotos 999 prabos auksu su įprasto dizaino monetomis.  Tai litai, kuriems norisi...

50,00 €
Tik internetu
Yra sandėlyje
55,00 €

Sąsagos su litais - žaismingas, bet tuo pačiu ir ypatingas akcentas vyro ar moters aprangoje. Šių sąsagų tema - litas, todėl segėdami jas neišvengsite įdomių ir štraukiančių pokalbių apie buvusią nacionalinę Lietuvos valiutą.  Šiuo metu Jūsų pasirinktos sąsagos yra paauksuotos 999 prabos auksu su proginėmis Žalgirio mūšio monetomis.  Tai litai, kuriems...

55,00 €
Tik internetu
Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų