Perkamiausios

DUK

Reikia pagalbos? Peržiūrėti DUK skyrių

Aplankykite InGOLD Facebooko puslapį !

Spauskite „Patinka“-  Atsidėkodami Jums, Mes pervesim 9€ vertės GOLD'uką į Jūsų paskyros  "ATLYGIO" sąskaitą. Galite panaudoti šį GOLD'uką iš karto!!!

Neturite paskyros? Registruokitės ČIA  ir gaukite papildomą apdovanojimą! 

Prekiniai ženklai

Sąrašas prekių pagal gamintoją AmberWorld

Gintaras – nuostabus gamtos kūrinys, savo grožiu ir paslaptingumu jau gilioje senovėje viliojęs žmogų. Liaudies dainose apdainuotas, legendomis apipintas, antikos poetų ir mokslininkų išgarsintas jis tapo žmonijos kultūros istorijos dalimi. Užkonservavęs ir išsaugojęs savyje dešimčių milijonų metų senumo floros ir faunos pavyzdžius, gintaras yra ne tik grožio mėgėjų, bet ir mokslininkų stebėjimo objektas.

 

UAB “GINTARO PASAULIS” yra viena iš didžiausių gintaro juvelyrikos kompanijų Europoje, su gerai žinomu “AMBER WORLD” prekybos ženklu.


Įmonė įsteigta 2001m. ir turi registruotą gintaro juvelyrikos prekinį ženklą "Amber World". 2003 metais Paryžiuje “AMBER WORLD” prekiniu ženklu pažymėta produkcija įvertinta ir apdovanota Auksiniu Europos Prizu už kokybę “Golden Europe Award For Quality”. Prekės, pažymėtos šiuo ženklu, plačiai žinomos daugelyje pasaulio šalių. Kiekvienas gintaro papuošalas turi kilmės sertifikatą. Įmonėje dirba kvalifikuota patirtį turinti komanda, kuri užtikrina sėkmingą įmonės augimą. Ypatingai aukštos kokybės rinktiniai gintaro gaminiai, sukurti geriausių mūsų juvelyrų.


 


Mūsų įmonė siūlo didelį gintaro juvelyrikos, suvenyrų, verslo dovanų pasirinkimą, kurie pagaminti iš natūralaus Baltijos gintaro.


Gintaro juvelyrikos kolekcijos sukurtos profesionalių dizainerių pagal šiuolaikines mados tendencijas, naudojant naujausias technologijas.


Išskirtinė UAB “Gintaro pasaulis” veiklos kryptis - gintaro inkliuzai. Bendradarbiaujame tiek su Lietuvos, tiek ir su užsienio šalių mokslininkais, esame tarptautinės Gintaro asociacijos, kuruojamos Vokietijos Hamburgo Geologijos ir Paleontologijos Instituto mokslininkų, nariai. Kiekvienas gintaro gabalėlis su inkliuzu ištirtas Vilniaus Universiteto profesoriaus, turi individualų identifikavimo sertifikatą.

Daugiau

Šio gamintojo prekių kainininke nėra.