Perkamiausios

DUK

Reikia pagalbos? Peržiūrėti DUK skyrių

Aplankykite InGOLD Facebooko puslapį !

Spauskite „Patinka“-  Atsidėkodami Jums, Mes pervesim 9€ vertės GOLD'uką į Jūsų paskyros  "ATLYGIO" sąskaitą. Galite panaudoti šį GOLD'uką iš karto!!!

Neturite paskyros? Registruokitės ČIA  ir gaukite papildomą apdovanojimą! 

Prekiniai ženklai

Pristatymas

Kurjerių tarnyba ir pristatymo vieta

Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, tam tikslui pasinaudojant trečiųjų asmenų (kurjerių tarnybų) paslaugomis. Užsakytas prekes pristato logistikos bendrovė UAB „Baltic Post

  •          Prekės pristatomos nurodytu adresu ir perduodamos Klientui į rankas.
  •          Pristatymo adresas gali būti Kliento namų, darbovietės adresas, arba adresas žmogaus, kuriam Klientas nori padaryti staigmeną
  •          Užsakymo metu Klientas gali nurodyti konkrečią pageidaujamą prekės pristatymo datą bei laiką.
  •          Tais atvejais, kai nustatytu laiku Klientas prekių priimti negali, jis įsipareigoja nedelsiant apie tai pranešti telefonu:  +370 5 2052120, el. paštu:  info@lpexpress.lt 

 Prekės pristatomos Kliento nurodytu adresu. InGold.lt išskirtiniais atvejais prekes gali pristatyti dalimis.

Klientai turi teisę nurodyti, kad pageidauja atsiimti savo užsakytas prekes viename iš InGold.lt atsiėmimo punktų: 

 

Pristatymo laikas

Dėl užsakymų internetu pobūdžio, sudėtinga nurodyti tikslią pristatymo datą. Minimalus pristatymo laikas yra 2 - 3 darbo dienos. Pristatymai vykdomi pasitelkiant trečiuosius asmenis - kurjerius, todėl InGold.lt negali garantuoti labai tikslaus pristatymo laiko. Dažniausiai užsakymai yra apdorojami ir prekės perduodamos kurjeriams užsakymo apmokėjimo dieną arba kitą darbo dieną.  Pristatymo laikas prasideda nuo užsakymo perdavimo kurjeriui. InGold.lt deda visas pastangas tam, kad būtų laikomasi nurodytos pristatymo datos. Pristatymo laikas nėra esminė sutarties sąlyga.

 Dėl svarbių aplinkybių negalėdama pristatyti Klientui užsakytos prekės,  InGold.lt įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Klientui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, InGold.lt įsipareigoja grąžinti Klientui už tokią prekę sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas nuo visų mokėjimui atlikti reikalingų duomenų pateikimo.

 Tuo atveju, jei Klientas pageidauja atsiimti užsakytas ir apmokėtas prekes viename iš InGold.lt atsiėmimo punktų, Kliento prekės į pasirinktą atsiėmimo punktą pristatomos žemiau nurodytais terminais, skaičiuojant nuo užsakymo apmokėjimo dienos:

    • PC Akropolis  Ozo g. 25, Vilnius
    • Parduotuvė Eglė  Vilniaus g. 25, Vilnius
    • P/C Europa Konstitucijos pr. 7a, Vilnius

Pristatant užsakytas prekes į in-gold.lt salonus, Klientas yra informuojamas nurodytu elektronio pašto adresu apie galimą prekių atsiėmimo laiką.

 Pristatymo įkainiai

InGold.lt kiekvienam užsakymui, kurio suma po visų nuolaidų neviršija 100 (vieno šimto) €, taiko papildomą 5 (penkių) € dydžio pristatymo mokestį.

Tais atvejais, kai užsakymo suma viršija šiame skyriuje nurodytą dydį, pristatymo mokestis netaikomas.

Užsakymams, kurių pristatymo vieta yra viename iš InGold.lt atsiėmimo punktų, pristatymo mokestis netaikomas nepriklausomai nuo užsakymo sumos.