Perkamiausios

DUK

Reikia pagalbos? Peržiūrėti DUK skyrių

Aplankykite InGOLD Facebooko puslapį !

Spauskite „Patinka“-  Atsidėkodami Jums, Mes pervesim 9€ vertės GOLD'uką į Jūsų paskyros  "ATLYGIO" sąskaitą. Galite panaudoti šį GOLD'uką iš karto!!!

Neturite paskyros? Registruokitės ČIA  ir gaukite papildomą apdovanojimą! 

Prekiniai ženklai

Lietuvos Respublikos tauriųjų metalų ir brangakmenių valstybinės priežiūros  įstatymas (Žin.1995, Nr.61-1528; 1998, Nr.44-1197; 2005, Nr.31-972; 2010, Nr.13-625).

Ištrauka iš įstatymo aktuali InGOLD.lt tiekėjams :

4 straipsnis

1. Visi tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminiai, skirti realizuoti Lietuvos Respublikoje, taip pat įvežti į Lietuvos Respubliką, turi atitikti šio įstatymo nustatytas prabas. Tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminiuose turi būti įspaustas Lietuvos valstybinis kontrolinis prabavimo ženklas ir atsakomybės ženklas, išskyrus šio įstatymo 17 straipsnio 2 dalyje nurodytus atvejus. Ūkio subjekto pageidavimu gaminiuose gali būti įspaustas ir pagaminimo metų šifras.

2. Jeigu yra Lietuvos Respublikos tarptautinė sutartis ar susitarimas dėl abipusio įspaudavimo bei kokybės pažymėjimo pripažinimo, tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminiai iš susitarusiųjų šalių gali būti išvežami arba į jas įvežami be papildomo kontrolinio įspaudavimo ir kokybės pažymėjimo. Taurieji metalai ir brangakmeniai, kurie yra laikinai įvežti į Lietuvos Respubliką perdirbti ir kuriuos numatoma išvežti pakeitus jų pavidalą, išvežami be papildomo kontrolinio įspaudavimo.