Perkamiausios

DUK

Reikia pagalbos? Peržiūrėti DUK skyrių

Aplankykite InGOLD Facebooko puslapį !

Spauskite „Patinka“-  Atsidėkodami Jums, Mes pervesim 9€ vertės GOLD'uką į Jūsų paskyros  "ATLYGIO" sąskaitą. Galite panaudoti šį GOLD'uką iš karto!!!

Neturite paskyros? Registruokitės ČIA  ir gaukite papildomą apdovanojimą! 

Prekiniai ženklai

Naudojimosi puslapiu taisyklės

 

Prašome atidžiai perskaityti žemiau esančias naudojimosi paslaugomis ir tinklapiu InGold.lt Taisykles. Naudojimasis tinklapiu arba prekių pirkimas jame reiškia, kad šios Taisyklės Jums yra suprantamos ir Jūs sutinkate jų laikytis. Šis tinklapis priklauso ir yra administruojamas UAB „ARSVALDA“ (juridinio asmens kodas 300550431, buveinės adresas P.Vileišio g. 18,2 korp. Vilnius, kiti duomenys nurodyti ČIA  (toliau – „InGold.lt", „mes" arba „mūsų"). Jeigu turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, mielai prašome su mumis susiekti.

 Sąvokos

Asmuo, kuris naudojasi šiuo tinklapiu arba kuris Taisyklėse nustatyta tvarka jame užsako prekes, toliau vadinamas „Klientu”.

Ši paslaugų bei tinklapio naudojimo tvarka ir sąlygos toliau vadinamos „Taisyklėmis”.

Tinklapis InGold.lt, kuriam taikomos šios Taisyklės ir kuriame Klientai gali pirkti mūsų parduodamas prekes, toliau vadinamas „tinklapis“.

 Taikymo apimtis

Šios Taisyklės taikomos visiems teisiniams santykiams, kurie susiklosto tarp Kliento ir InGold.lt, Klientui įsigyjant ingold.lt tinklapyje parduodamas prekes.

 Taisyklių keitimas

InGold.lt turi teisę pakeisti Taisykles bet kuriuo metu. Apie Taisyklių pasikeitimus Klientai informuojami tinklapyje. Klientui toliau naudojantis tinklapiu yra laikoma, kad jis išreiškia savo supratimą ir sutikimą su nauja Taisyklių redakcija.

 Sutarties sudarymas

Parduodamų prekių pateikimas tinklapyje nesukuria InGold.lt jokių įsipareigojimų. Kliento užsakymas laikomas pasiūlymu sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį. Pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta tik tuomet, kai InGold.lt gauna apmokėjimą ir išsiunčia prekes , bei pateikia pranešimą apie išsiuntimą Klientui el. paštu į registracijos duomenyse pateiktą el. pašto dėžutę. Sudarius pirkimo – pardavimo sutartį, Kliento užsakymo atlikimo metu nurodytas prekių asortimentas, jų kiekis, kaina ir kitos sąlygos yra privalomos ir tampa neatskiriama sutarties dalimi. Visų sutarčių sudarymo vieta laikoma InGold.lt buveinės vieta.

Kiekvienas Kliento pateiktas ir InGold.lt patvirtintas užsakymas yra saugomas InGold.lt duomenų bazėje.

Prekes iš InGold.lt gali pirkti tik pilnamečiai, veiksnūs asmenys. Nepilnamečiai ir neveiksnūs asmenys gali naudotis InGold.lt tinklapiu tik su tėvų, globėjų ar rūpintojų sutikimu ir priežiūra.

InGold.lt savo įsipareigojimų, kylančių iš šių taisyklių bei sudaromų su Klientais sandorių, vykdymui turi teisę be Kliento sutikimo naudotis trečiųjų asmenų pagalba.

 

 Informacijos tikslumas

InGold.lt imasi visų įmanomų priemonių tam, kad mūsų pateiktų prekių spalvos būtų kiek įmanoma tikslesnės. Ekrane matoma prekės spalva priklauso nuo monitoriaus, todėl mes negalime garantuoti, kad įsigytos prekės spalva atitiks monitoriuje matytą spalvą. Įpakavimo svoris, išmatavimai ir talpa yra nurodomi apytiksliai. Prekių asortimentas bei aprašymai yra nuolat keičiami. InGold.lt, kiek tai leidžia taikytini įstatymai, neatsako už tinklapyje pateikiamos informacijos tikslumą. InGold.lt neatsako jokiam asmeniui už bet kokius nuostolius ar žalą, kuri kiltų dėl naudojimosi šiame tinklapyje pateikta informacija.

 Kaina

Prekės kaina yra laikoma ta kaina, kuri nurodoma Kliento prekių krepšelyje užsakymo metu. Prekės kainos nuolatos ir be jokio išankstinio įspėjimo tinklapyje keičiamos, tačiau visiems pirkimams, atliktiems tam tikru metu, bus taikomos tos kainos, kurios galiojo užsakymo metu. Į nurodytas kainas nėra įskaičiuotos siuntimo ir pakavimo išlaidos, jos yra priskaičiuojamos užsakymo metu ir pridedamos prie galutinės užsakymo kainos. PVM, kai taikomas, yra įskaičiuotas į prekių kainas.

Papildomos nuolaidos galioja einamuosius metus, t.y. 365 dienas, pradedant skaičiuoti nuo teisės į nuolaidą įgijimo dienos (užsakymo apmokėjimo dienos). Pasibaigus nustatytam nuolaidos galiojimo terminui, Klientas besąlygiškai ir be atskiro pranešimo praranda teisę į sukauptą nuolaidą.

 Atsiskaitydamas už perkamas prekes, Klientas gali panaudoti nuolaidą, kurią jis sukaupė ankstesnių užsakymų metu, ir taip sumažinti už prekes mokėtiną sumą, tačiau visais atvejais neviršydamas 20 (dvidešimt) proc. perkamų prekių sumos. Pritaikant užsakymui nuolaidą, ši nuolaida apvalinama Euro tikslumu (pvz. 2,01 iki 2,49=2€; 2,50 iki 2,99=3€). Pristatymo mokesčiui nuolaida netaikoma.

 Klientui pritaikytos nuolaidos nurodomos prekių įsigijimą patvirtinančiame dokumente – PVM sąskaitoje – faktūroje.

 Kliento sukauptos nuolaidos į pinigus nekeičiamos. Nuolaidos negali būti perduodamos kitiems asmenims. Anuliavus užsakymą dėl prekių grąžinimo, tokio užsakymo pagrindu sukauptos nuolaidos anuliuojamos be atskiro pranešimo.

 Atkreipiame dėmesį, jog Akcijų metu nuolaidos nėra sumuojamos, akcijinėms prekėms jokios nuolaidos netaikomos.

 Registracija

Kadangi tinklapyje veikianti elektroninė parduotuvė yra uždaro tipo, pirkti prekes joje gali tik registruoti Klientai, t.y. Klientai, kurie yra registruoti tinklapyje ir nustatyta tvarka gavę atitinkamus prisijungimo kodus.

 Nurodytus prisijungimo kodus Klientams gali suteikti InGold.lt partneriai – didmeniniai pirkėjai arba pati InGold.lt, elektroniniu paštu gavusi atitinkamą Kliento užpildytą užklausą (registracijos formą).

 Nustatytoje formoje Klientui įvedus prisijungimo kodą, užpildžius registracijos anketą, mes patvirtiname jo registraciją Kliento nurodytu elektroniniu paštu. Nuo tokio patvirtinimo momento Klientas įgyja registruoto Kliento statusą ir teisę įsigyti prekes tinklapyje veikiančioje elektroninėje parduotuvėje.

 Užsakymas ir apmokėjimas

Išsirinkęs prekes, Klientas jas patalpina savo pirkinių krepšelyje.

Atkreipiame dėmesį, jog InGold.lt nerezervuoja Jūsų pirkinių krepšelyje esančių prekių iki pilno atsiskaitymo už jas momento. Tokiu būdu InGold.lt stengiasi užtikrinti visiems registruotiems Klientams lygias sąlygas įsigyti prekių tinklapyje.

 Pasirinkdami prekę atkreipkite dėmesį, koks yra šios prekės likutis mūsų sandėlyje. Tais atvejais, kai likutis nėra žymus, iki pasirinktos prekės apmokėjimo momento kitas Klientas jau gali būti ją įsigijęs (apmokėjęs), dėl to gali iškilti prekės nepakankamo likučio sandėlyje arba pavėluoto pristatymo galimybė. Dėl šios priežasties InGold.lt nebus laikoma atsakinga už pavėluotą apmokėtos prekės pristatymą Klientui, tačiau neabejotinai dės maksimalias pastangas kuo skubesniam tokios prekės pristatymui po apmokėjimo.

 Iškart po užsakymo mūsų svetainėje pateikimo, Klientas yra nukreipiamas į mokėjimai.lt/Paysera.com  tinklapį, kurio pagalba yra vykdomas mokėjimas už prekes. Šio mokėjimo atlikimui yra taikomos mokėjimai.lt/Paysera.com  tinklapyje esančios taisyklės.

 Klientas neturi galimybės atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais. Tuo atveju, jei Klientas pageidauja apžiūrėti prekes ir jų įsigyti apmokant grynaisiais pinigais, jis yra laukiamas InGold.lt parduotuvėse – salonuose. Kuriuose pateikęs užsakymo kodą , gaus papildomą 5% nuolaidą arba kitą specialią kainą, kuri mažesnė už Parduotuvėje nurodytą kainą. Daugiau informacijos rasite čia.

 • Gavusi apmokėjimo už užsakytas prekes patvirtinimą, InGold.lt atsiunčia Jums užsakymo patvirtinimą su visomis jo detalėmis. Atkreipkite dėmesį, kad InGold.lt neperskambina patvirtinti užsakymo, o iš karto pradeda jį vykdyti.

Kurjerių tarnyba ir pristatymo vieta

Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, tam tikslui pasinaudojant trečiųjų asmenų (kurjerių tarnybų) paslaugomis. Dažniausia būna, kad Užsakytas prekes pristato logistikos bendrovė UAB „Baltic Post

 •          Prekės pristatomos nurodytu adresu ir perduodamos Klientui į rankas.
 •          Pristatymo adresas gali būti Kliento namų, darbovietės adresas, arba adresas žmogaus, kuriam Klientas nori padaryti staigmeną
 •          Užsakymo metu Klientas gali nurodyti konkrečią pageidaujamą prekės pristatymo datą bei laiką.
 •          Tais atvejais, kai nustatytu laiku Klientas prekių priimti negali, jis įsipareigoja nedelsiant apie tai pranešti telefonu:  +370 5 2052120, el. paštu:  info@lpexpress.lt 

 Prekės pristatomos Kliento nurodytu adresu. InGold.lt išskirtiniais atvejais prekes gali pristatyti dalimis

Klientai turi teisę nurodyti, kad pageidauja atsiimti savo užsakytas prekes viename iš InGold.lt prekybos taškų: 

  • PC Akropolis  Ozo g. 25, Vilnius
  • Parduotuvė Eglė  Vilniaus g. 25, Vilnius
  • P/C Europa Konstitucijos pr. 7a, Vilnius
  • Krokuvos g. 11, Vilnius

Pristatymo laikas

Dėl užsakymų internetu pobūdžio, sudėtinga nurodyti tikslią pristatymo datą. Minimalus pristatymo laikas yra 2 - 3 darbo dienos. Pristatymai vykdomi pasitelkiant trečiuosius asmenis - kurjerius, todėl InGold.lt negali garantuoti labai tikslaus pristatymo laiko. Dažniausiai užsakymai yra apdorojami ir prekės perduodamos kurjeriams užsakymo apmokėjimo dieną arba kitą darbo dieną.  Pristatymo laikas prasideda nuo užsakymo perdavimo kurjeriui. InGold.lt deda visas pastangas tam, kad būtų laikomasi nurodytos pristatymo datos. Pristatymo laikas nėra esminė sutarties sąlyga.

 Dėl svarbių aplinkybių negalėdama pristatyti Klientui užsakytos prekės,  InGold.lt įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Klientui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, InGold.lt įsipareigoja grąžinti Klientui už tokią prekę sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas nuo visų mokėjimui atlikti reikalingų duomenų pateikimo.

 Tuo atveju, jei Klientas pageidauja atsiimti užsakytas ir apmokėtas prekes viename iš InGold.lt atsiėmimo punktų, Kliento prekės į pasirinktą atsiėmimo punktą pristatomos žemiau nurodytais terminais, skaičiuojant nuo užsakymo apmokėjimo dienos:

  • PC Akropolis  Ozo g. 25, Vilnius
  • Parduotuvė Eglė  Vilniaus g. 25, Vilnius
  • P/C Europa Konstitucijos pr. 7a, Vilnius
  • Krokuvos g. 11, Vilnius

Pristatant užsakytas prekes į in-gold.lt salonus, Klientas yra informuojamas nurodytu elektronio pašto adresu apie galimą prekių atsiėmimo laiką.

 Pristatymo įkainiai

InGold.lt kiekvienam užsakymui, kurio suma po visų nuolaidų neviršija 100 (vieno šimto) €, taiko papildomą 5 (penkių) € dydžio pristatymo mokestį.

Tais atvejais, kai užsakymo suma viršija šiame skyriuje nurodytą dydį, pristatymo mokestis netaikomas.

Užsakymams, kurių pristatymo vieta yra viename iš InGold.lt atsiėmimo punktų, pristatymo mokestis netaikomas nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

 Grąžinimas

InGold.lt įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.

Pinigai grąžinami pervedant juos į Kliento raštu nurodytą asmeninę sąskaitą. Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios buvo pirktos ne iš InGold.lt, arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta ar žema temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.

Klientas gali pateikti reikalavimą dėl netinkamos kokybės prekių tik per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo jų pristatymo. Norėdamas grąžinti netinkamos kokybės prekę, Klientas privalo laiku pranešti apie tai InGold.lt el. paštu: sales@ingold.lt. InGold.lt pateiks tolimesnių veiksmų instrukcijas.

Klientas sumoka už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, o InGold.lt, įsitikinusi, kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžina Klientui patirtas pristatymo, grąžinimo išlaidas bei už prekę sumokėtą sumą. Klientas ant grąžinimo siuntų turi nurodyti siuntėjo adresą. InGold.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti. Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, taip pat turi būti grąžintos tuo pačiu metu.

 Atsisakymo teisė

Remiantis ES Nuotolinės prekybos direktyva, Klientas turi teisę per 7 (septynias) darbo dienas po prekės pristatymo atsisakyti savo užsakymo ir grąžinti prekes. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Kliento reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos.

Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia nepažeista pakuote, jos negali būti naudotos, atidarytos ir  turi būti tokios būklės, kokios buvo išsiųstos iš InGold.lt. Klientui tenka prekių grąžinimo išlaidos ir rizika. Kliento bus pareikalauta kompensuoti prekės pristatymo išlaidas bei sumokėti prekės grąžinimo išlaidas, o šių išlaidų kompensavimas paliekamas InGold.lt nuožiūrai. Klientas ant grąžinimo siuntų turi nurodyti siuntėjo adresą. InGold.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti. Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pačiu metu.

Klientas, norėdamas pasinaudoti atsisakymo teise, privalo iš anksto pranešti el. paštu: sales@ingold.lt  ir nurodyti grąžintinas prekes, PVM sąskaitos – faktūros, kuri patvirtina jų įsigijimą, numerį. Prekes reikia  grąžinti tuo adresu, kuris bus nurodytas siunčiamoje el. žinutėje, patvirtinančioje prekės grąžinimą.

 Taikoma teisė

Visos sudaromos sutartys aiškinamos ir įgyvendinamos pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, o ginčai ir nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose pagal InGold.lt buveinės vietą.

 Išlyga

Visos paslaugos, informacija, prekės ir kito pobūdžio turinys, esantis tinklapyje, yra pateikiami principo „tokie, kokie yra” („as is“) ir „tiek, kiek pasiekiami“ („as available“) pagrindu ir gali bet kuriuo metu keistis be jokio pranešimo Klientui. Tinklapio pasiekiamumas gali būti apribotas dėl gedimų šalinimo, techninės priežiūros ar naujų paslaugų diegimo. Dėl tinklapio laikino nepasiekiamumo Klientas neteiks pretenzijų dėl galimai patirtų nuostolių atlyginimo.

 

Intelektinė nuosavybė

InGold.lt logotipas yra registruotas prekės ženklas. Kiti produktų ar įmonių pavadinimai, esantys šiame tinklapyje, taip pat gali būti prekės ženklai ir saugomi intelektinės nuosavybės teise.

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, grafiką, ženklus, mygtukų ikonas, nuotraukas, paveikslėlius, garso ir vaizdo klipus, skaitmeninius parsisiuntimus, duomenų sąrankas ir programas, yra InGold.lt ar jų tiekėjų nuosavybė, saugoma autorių teisių, gretutinių teisių, taip pat teisių į duomenų bazes įstatymų. Be InGold.lt raštiško sutikimo  negalima  kopijuoti ar naudoti tinklapio ar jo dalies.

 Taisyklių pažeidimas

Jeigu Klientas pažeidžia šias Taisykles, InGold.lt gali atsisakyti toliau teikti jam prekes ir sustabdyti prekių pristatymus iki tol, kol pašalinami tokie pažeidimai.

 Nuosavybės teisė į prekes

Visos prekės yra InGold.lt nuosavybė iki tol, kol Klientas pilnai atlieka visus su prekėmis susijusius mokėjimus, įskaitant mokėjimus už padarytą žalą ir palūkanas.

 Atsakomybės ribojimas

InGold.lt jokiais atvejais neatsako už padarytą žalą, išskyrus atvejus, kai žala InGold.lt ar jos darbuotojų padaryta tyčia arba dėl didelio neatsargumo. InGold.lt jokiais atvejais neatsako už netiesioginius nuostolius, negautas pajamas.

Tais atvejais, kai InGold.lt privalo atlyginti nuostolius, nuostolių atlyginimo dydis visuomet apribojamas prekės, su kuria susiję nuostoliai, kainos, nurodytos sąskaitoje, dydžiu.

 Komunikacijos priemonės

InGold.lt bendrauja su Klientu elektroniniu paštu arba savo tinklapyje talpinamais pranešimais. Susitarimo tikslu Klientas sutinka, kad InGold.lt pranešimus gautų elektroninėmis priemonėmis, ir kad visos sutartys, susitarimai, pranešimai, patvirtinimai ir kita informacija būtų siunčiami elektroninėmis priemonėmis, ir tai prilyginama teisės aktų reikalaujamai rašytinei formai.

 Įstatymų suteikiamos teisės

Šios Taisyklės neapriboja imperatyvių teisės normų suteikiamų Kliento teisių. Jeigu bet kuri Taisyklių nuostata kompetentingų institucijų yra pripažįstama negaliojančia arba visiškai ar iš dalies neįgyvendintina, tai likusios Taisyklių nuostatos lieka galioti visa apimtimi.