Perkamiausios

Informacija

DUK

Reikia pagalbos? Peržiūrėti DUK skyrių

Aplankykite InGOLD Facebooko puslapį !

Spauskite „Patinka“-  Atsidėkodami Jums, Mes pervesim 9€ vertės GOLD'uką į Jūsų paskyros  "ATLYGIO" sąskaitą. Galite panaudoti šį GOLD'uką iš karto!!!

Neturite paskyros? Registruokitės ČIA  ir gaukite papildomą apdovanojimą! 

Prekiniai ženklai

Dažniausiai Užduodami Klausimai

1. Ar galiu pasitikėti, kad manęs neapgaus?

Įmonė yra registruota Lietuvos Prabavimo Rūmuose, o visos InGOLD.lt parduotuvėje parduodamos prekės turi Lietuvos Prabavimo Rūmų išduotus sertifikatus.


2. Mokėjimo būdai

Apmokėti galima pasirinkus vieną iš pasiūlytų apmokėjimo būdų:

Bankiniu pavedimu -> pasirinkus šį mokėjimo būdą turėsite prisijungti prie savo banko ir suvesti Užsakymo duomenis.

Mokėjimai.lt/Paysera.com  -> univesali mokėjimo sitema automatiškai už jus užpildanti visus mokėjimui reikalingus duomenis.

PayPal mokėjimo sitema -> patogi sistema labiau skirta mokėjimams iš užsienio ...

Atsiskaitymas grynais -> įmanomas vieninteliu atveju atsiimant įsigytas prekes prekės buvimo vietoje t.y. nurodytoje parduotuvėje.  


3. Kodėl apsimoka pirkti šioje parduotuvėje ?

Atsakymas būtų paprastas - Jums suteikiama "individuali" kaina kurį yra ŽEMESNĖ nei įsigijant tiesiogiai  parduotuvėje,bei Papildomai suteikiamas ATLYGIS  GOLD'ukais sekančiam pirkimui., o pasirinkta prekė gali būti pristatyta tiesiai į namus.

Jei jums patogiau atsiimti prekę parduotuvėje, išsissaugokite Pirkimo patvirtinimą gautą elektroniniu paštu , kurį pateikus parduotuvėje , atsiimsite prekę už specialią tik JUMS suteiktą kainą. 


4. Kaip gauti Individualią nuolaidą?

Nuolaidos suteikiamos:

1.  Registruojantis mūsų parduotuvėje pirmą kartą , Jums suteikiama 30 € vienkartinė nuolaida , kurią galėsite panaudotį perkant prekes mūsų el.parduotuvėje.

2. Pirkdami prekes Jūs gausite "GOLD'ukus" kuriuos galėsite panaudoti sekančiam apsipirkimui mūsų el.parduotuvėje.

3. REKOMENDUOKITE mūsų el.parduotuvę arba Jums patikusias parduotuvės prekes savo draugams ir Jums automatiškai bus suteikta papildoma  nuolaida Jūsų įsigijamoms prekėms. 

4. Spauskite Facebook mygtuką "Patinka"   ir  gaukit papildomą nuolaidą, kuri  GOLD'ukais bus pervestą į Jūsų paskyros sąskaitą.

5.Išsiųsk el. paštu REKOMENDACIJAS savo draugams, pakviesk Juos apsipirkti čia, ir gauk ATLYGĮ už savo darbą.


5. Kodėl geriau susikurti savo paskyrą el. parduotuvėje?

Naujai susikūrę paskyrą mūsų el.parduotuvėje, Jūs gaunate Registracijos dovaną, kurią galite pasinaudoti kaip nuolaidą įsigijant prekes mūsų el.parduotuvėje.

Savo paskyroje rasite Rekomendacijų Sistemą (RekSis), kurios dėka galite užsidirbti ATLYGĮ . Tam tereikia pakviesti el.paštu  savo draugus ir pažįstamus registruotis bei apsipirkti mūsų el.parduotuvėje, ir už kiekvieną apsipirkimą gausite GOLD'ukus , kuriuos galėsite panaudoti apsipirkimui, arba įvykdžius tam tikras sąlygas, gauti tikrais pinigais.  

Jei pageidausite, galite būsite informuoti apie naujai gautas prekes, bei specialias nuolaidas atskiroms prekėms arba prekių grupėms.


6. Kaip gauti lojalumo nuolaidą ?

Už beveik kiekvieną prekę įsigyjamą mūsų el.parduoduvėje , jums suteikiamiGOLD'dukai, kuriuos galite kaupti arba  galite paversti pinigine nuolaida patikusios prekės įsigijimui.

Juos rasite:    > Mano paskyra>Mano premijos taškai 


7. Rekomendacijų Sistema (RekSis)

Žmonės kalba,  ir dažniausiai apie gražius daiktus , tai kodėl gi nepasinaudoti proga pakalbėt už 'pinigus"...

Rekomenduok mūsų el.parduotuvę savo draugams t.y. prisijunk prie :  Mano paskyra>Rekomendacijų Sistema (RekSis) , įrašyk draugų el.paštus ir išsiųsk pakvietimus apsilankyti mūsų el. parduotuvėje ...Tokiu būdų padovanosi draugui Registracijos dovaną GOLD"ukais, o į savo paskyros sąskaitą gausi ATLYGĮ už atliktą darbą  arba papildomą nuolaidą savo įsigijamoms prekėms.

Kuo daugiau kalbėsi, kuo daugiau išsiuntinėsi REKOMENDACINIŲ el.laškų savo draugams ir pažįstamiems naudodamasis Rekomendacijų Sistema (RekSis),  tuo didesnį ATLYGĮ užsidirbsi sau.  Įpatingai daug kalbantiems, pasiūlysim ATLYGĮ  iškeist į tikrus pinigus. (p.s. yra papildomų sąlygų) .
8. Kaip gauti prekių "Urmininko" kainas ?

Užsisakius ir apmokėjus prekes, kurių bendra vertė daugiau kaip 5000€ , jums bus suteiktos "urmininko" kainos, kurios skirsis nuo prekių kainų individualiems pirkėjams. 

p.s. ši taisyklė negalioja vienai prekei, kurios kaina viršija 5000€ .


9. Kaip parduoti DAUGIAU internetu, tapti PLAČIAU ŽINOMAIS internetinėje erdvėje ir SUTAUPYTI kasmėnesines IŠLAIDAS el.parduotuvės išlaikymui ?

Visa tai, UŽ JUS  atliks prekybos  Papuošalai  Internetu sistema -  InGOLD.lt

 Čia visiškai NEMOKAMAI  sukuriama Virtuali darbo vieta pritaikyta prekybai papuošalais internetu internetu SPECIALIAI JŪSŲ prekėms , kurioje JŪS talpinsite SAVO (gamybos) papuošalus ir  patys  reguliuosit pardavimo kainą. Jokios diktatūros ! Tik Jūs ir pirkėjas  AKIS į AKĮ..

 Jūs žinote kaip pagaminti unikalius-fantastiškus  papuošalus, mes žinom kaip parduot.

 Mes darom SAVO darbą..


10. Briliantų kokybės aprašymas

Pagrindinės charakteristikos aprašančios brilianto vertę:

1. Dauguma briliantų yra klasikinių formų:

Klasikinės briliantų formos

2. Ne mažiau svarbi brilianto spalva, kuri aprašoma taip: 

brilianto spalva

3. Brilianto švarumą aprašančios charakteristikos:

4. Brilianto dydis: